Time Management

Cílem vzdělávacího programu time management je seznámit pedagogické pracovníky základních a středních škol s problematikou time managementu. Na základě získaných vědomostí budou pedagogičtí pracovníci schopni úspěšně a efektivně organizovat svůj pracovní, ale i osobní čas. Dovednost pedagogických pracovníků naplánovat si správně svůj čas a jednotlivé úkoly a povinnosti povede k vyšší efektivitě pedagogovy práce bez zbytečné ztráty času.

Time Management školení

Po absolvování semináře budou pedagogičtí pracovníci seznámeni s/se:

• základy time managementu, s jeho vývojem a využitím v pedagogické praxi, s efektivitou stanovování cílů a priorit, s určením důležitosti či naléhavosti, s různými plánovacími systémy vedoucími k úspoře času v pedagogické praxi, jejich výhodami a nevýhodami,

• využitím time managementu v praxi pedagoga, s využitím a analýzou časového harmonogramu pedagoga, s efektivní přípravou pedagoga ve škole či doma, se správným skloubením pracovního a osobního života pedagoga, s praktickými radami jak neztrácet čas, s problematikou workoholismu a s dalšími tématy a zkušenostmi ve formě diskuze.

Vzdělávací program bude probíhat metodou semináře v délce 8 vyučovacích hodin.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat 

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva