Vítejte na stránkách společnosti Global Management Studio s.r.o.

Společnost Global Management Studio vznikla na základě několikaleté spolupráce s klienty z různých oblastí podnikání. Hlavní náplní naší činnosti je nalézání optimálních řešení v oblasti práce, osobnostního a profesního rozvoje a hodnocení zaměstnanců společností a jednotlivců. Pozorně nasloucháme všem našim klientům a na základě jejich požadavků neustále upravujeme nabídku našich služeb tak, abychom splnili i ta nejnáročnější přání.

Cíle Global Management

Naším cílem je přinášet inspiraci a snadné řešení pro všechny naše obchodní partnery. Každá společnost je jedinečná a proto potřebuje individuální přístup a flexibilní řešení, které přesně odpovídá její kultuře a lidem, kteří v ní pracují. Mezi naše zásady proto patří individuální přístup k našim klientům a přizpůsobení se konkrétním požadavků a situacím. Každá nová myšlenka je pro nás důležitá. Nezáleží na tom, zda je v dané chvíli přímo realizovatelná nebo je nejprve třeba najít možnosti jejího naplnění. Vždy Vás rádi vyslechneme a společně budeme hledat řešení, které Vám umožní právě Váš nápad realizovat.

Poskytujeme koučink, mentoring a kurzy pro manažery a pedagogy

Vzájemná inspirace a motivace patří ke zdravému obchodnímu vztahu a proto také mezi naše základní hodnoty. Nastavení a udržení rovnováhy má zásadní význam pro všechny dlouhodobé plány. Společně s našimi klienty proto hledáme takové cesty, které vedou jasně a přímo k cíli. Hledáme taková řešení, která jsou trvale udržitelná a neustále poskytují našim klientům všechny výhody. Pravidelné zhodnocování a úpravy jsou proto nezbytnými nástroji pro udržení rovnováhy a harmonie jednotlivých projektů.

    mini1 mini2 mini3