family-521551_1920Každý člověk se učí v průběhu celého života. Neustále přijímáme nové informace a podněty. K tomu využíváme také různé nástroje. Cílem workshopů pro rodiče s dětmi je spojit vzdělávání dospělých a dětí a obohatit tak jejich společné fungování o jednotné téma. Protože informace přijímáme nejen formou přednášek nebo tištěných textů, ale hlavně díky vlastním zážitkům, jsou workshopy navrženy tak, abychom Vám umožnili zapojit hlavu, ale také ruce, oči a další smyslové orgány a aby nově získávané informace do Vás proudily všemi cestami. Sami zjistíte, že právě díky zapojení všech smyslů může být rozvoj Vás i Vašich dětí velmi zábavný a nenásilný.

Workshopy a kurzy pro rodiče s dětmi jsou navrženy tak, abychom dokázali vybrané téma předat všem účastníkům bez ohledu na jejich věk (od 1 do 99 let).

Kurzy vedou vždy minimálně 2 lektorky/lektoři a v rámci jednotlivých kurzů pracujeme jak všichni společně, tak odděleně děti a dospělí.

Na výběr máte následující témata:girl-1345800_1920

Workshopy trvají vždy 3 hodiny včetně krátké přestávky. Každé téma je rozpracováno do 4 nezávislých bloků, ve kterých si budeme získané znalosti a dovednosti nejen připomínat a stále více zažívat, ale také prohlubovat a rozšiřovat. Je jen na Vás, zda se budete chtít jednomu tématu věnovat opravdu detailně a navštívíte všechny 4 bloky, nebo si vyberete jen jeden z bloků na dané téma, ale uděláte si průřez různými tématy.

Učte se spolu s Vašimi dětmi. Teprve společně jste opravdu silní.

kontaktujte nas

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva